Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Basha i përgjigjet flakë për flakë Ramës: Do ta shërojmë Shqipërinë, do sjellim shpresë të re!

Ndërsa Rama e cilësoi të neveritshme videon e postuar nga Basha, kryedemokrati i p^rgjigjet flakë për flakë.

Ai iu drejtohet qytetarëve dhe thotë se përfaqëson shpresën e re për gjithë vendin dhe se bashkë do ta mposhtin Ramën.

STATUSI I PLOTE
Bashkë do ta mposhtim Ramën, do të shërojmë Shqipërinë, do të ndihmojmë familjet shqiptare dhe ekonominë e do të sjellim shpresë të re për vendin!

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet