Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Arrestohet 49-vjeçari i shpallur në kërkim

Një 49-vjeçar që kërkohej nga autoritetet u vu në pranga mëngjesin e kësaj të premteje.

Policia e Krujës njoftoi se ai akuzohet për kultivim të bimëve narkotike.

Për 49-vjeçarin, Gjykata e Krujës ka vendosur masën e sigurisë “Arrest në burg” në vitin 2019.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet