Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Aksident në Kombinat, motorri përplas këmbësoren, përfundon në spital

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Kombinat. Sipas policisë një motor ka përplasur këmbësoren me iniciale M.M 51 vjeçe.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 13.11.2020, rreth orës 17:40, në Kombinat, motorri me drejtues shtetasin I.Xh., ka aksidentuar këmbësoren shtetasen M.M., 51 vjeçe, e cila ndodhet në sptal, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet