Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

U nis për të vjedhur në fshatin grek, gjen vdekjen tragjikisht shqiptari

Një 40-vjeçar nga Shqipëria ka humbur jetën ndërsa tentonte të vidhte disa biznese në fshatin Trikala në Greqi.

Raportohet se shqiptari e humbi jetën sot në mëngjes kur motori me të cilin ai ecte u përplas me një makinë ferme.

Ai raportohet ta ketë humbur jetën në çast, pasi përplasja ishte shumë e fortë.

Ndërsa shtohet se bashkë me të ndodhej edhe një pasagjer, bashkëpunëtor i 40-vjeçarit, i cili mbeti i plagosur.

Pranë trupit të shqiptarit janë gjetur edhe sendet e vjedhura.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet