Rama nxjerr pamjet e trishta nga “Shefqet Ndroqi”: Ky është realiteti brenda spitaleve Covid!

Politikë
Rama nxjerr pamjet e trishta nga “Shefqet Ndroqi”: Ky

Kryeministri Edi Rama publikon të tjerat pamje nga spitalet Covid në vend.

Përmes një mesazhi në Facebook, Rama sulmon dhe opozitën duke e quajtur “lehaqeniet të cakerdisur”.

Mesazhi i Rames:

MIRËMËNGJES ?

dhe duan s’duan lehaqeniet e çakërdisura të opozitarizmit vulgar, agresiv, gënjeshtar, realiteti brenda spitaleve Covid është pa pikë dyshimi ai që keni parë këtu, e duke ju ftuar të shihni Pjesën e Tretë të EKSKLUZIVES, nga spitali Covid 2, në Sanatoriumin e Tiranës, ju uroj një ditë të mbarë ?

VIDEO

ME TE LEXUARAT