Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Rama nxjerr pamjet e trishta nga “Shefqet Ndroqi”: Ky është realiteti brenda spitaleve Covid!

Kryeministri Edi Rama publikon të tjerat pamje nga spitalet Covid në vend.

Përmes një mesazhi në Facebook, Rama sulmon dhe opozitën duke e quajtur “lehaqeniet të cakerdisur”.

Mesazhi i Rames:

MIRËMËNGJES 😊

dhe duan s’duan lehaqeniet e çakërdisura të opozitarizmit vulgar, agresiv, gënjeshtar, realiteti brenda spitaleve Covid është pa pikë dyshimi ai që keni parë këtu, e duke ju ftuar të shihni Pjesën e Tretë të EKSKLUZIVES, nga spitali Covid 2, në Sanatoriumin e Tiranës, ju uroj një ditë të mbarë 🙏

VIDEO

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet