Rama: Berisha, mbetje organike e papërpunueshme që qelbet mbi dhe

Politikë
Rama: Berisha, mbetje organike e papërpunueshme që qelbet mbi dhe

Kryeministri Edi Rama i ftuar këtë mbrëmje në emisionin “Open” ka komentuar edhe qëndrimet e ish-kryeministrit Sali Berisha rreth situatës që ka sjellë pandemia në vend.

Ai u shpreh se për të Berisha është “mbetje organike e papërpunueshme që qelbet mbi dhe”.

Ai shtoi se Berisha nuk e meriton të thirret ish-kryeministër sepse sipas tij se meriton.

“Ish-kryeministri është një mbetje organike e papërpunueshme dhe qelbet mbi dhe.”-tha Rama.

ME TE LEXUARAT