Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Piu fotoksinë, 49-vjeçarja në Vlorë dërgohet në gjendje të rëndë shëndetësore në spital

VLORA
Një 49-vjeçare në Vlorë është dërguar në gjendje të rëndë në spital pasi ka pirë fotoksinë. Sipas Policisë, këto janë dyshimet paraprake pasi 49-vjeçarja H.Xh është paraqitur sot në spital në orën 15:00.

Ajo po merr trajtim mjekësor teksa grupi hetimor po heton për shkaqet e kësaj ngjarje.

NJOFTIMI NGA VLORA

Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 12.11.2020, rreth orës 15:00, në spitalin rajonal Vlorë, ka shkuar për ndihmë mjekësore shtetasja H. Xh., 49 vjeçe, e cila dyshohet se ka konsumuar fotoksinë.

Shtetasja H. Xh. aktualisht ndodhet në spitalin e Vlorës, në gjendje të rëndë shëndetësore.

Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet