Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Përfshihet nga flakët banesa dykatëshe në Vlorë, shkak dyshohet bombola e gazit

Një banesë dykatëshe është përfshirë nga flakët në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Partizani”.

Ndërkohë, mësohet se personat që kanë qenë në banesë kanë dalë menjëherë jashtë. Dy automjete zjarrfikëse kanë mbërritur në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e flakëve.

Ndërkohë, banesa ndodhet ende në “pushtetin” e flakëve, duke rrezikuar edhe banesat pranë. Nga të dhënat e para dyshohet që shkak i zjarrit të ketë qenë një bombol gazi, që mund të jetë lënë ndezur nga familjarët.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet