Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Izolimi i pjesshëm në Shqipëri/ Forca të shumta policie në qytete për të garantuar zbatimin e rregullit

Mbrëmë nisi izolimi i pjesshëm. Nga ora 22:00 deri në 6 të mëngjesit u ndalua lëvizja, u mbyllen bare e restorante.

Korrespondentët tanë në qytetet e tjera të vendit na sjellin çastet e para të hyrjes në fuqi të masave të reja. Ndjekim vëzhgimet e gazetarëve dhe operatorëve tanë në rrethe.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet