E rëndë, pedagogu i Ekonomikut humb dy vëllezërit nga Covid-19

Aktualitet
E rëndë, pedagogu i Ekonomikut humb dy vëllezërit nga

COVID po shkakton pasoja te renduara dhe po prek gjithnje e me shume qytetare.

Pedagogu i Fakultetit të Ekonomisë, Afrim Osmani ka humbur brenda pak orësh dy vëllezërit e tij, si pasojë e koronavirusit. Viktimat janë Astrit dhe Arjan Osmani.

Lajmin e trishtë e ka dhënë vetë pedagogu përmes një postimi të shpërndarë në “Facebook”.

“Covid e mori edhe vellain tjeter Arjanin. Tmerr pa fund. Covid me mori vellain.

Më dhemb shpirti. Rregulli e do qe te shkoj ne banesen e fundit sipas protokollit te zi te Covid. I mirekuptoj te gjithe”, shkruan Afrimi.

ME TE LEXUARAT