Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

E rëndë, pedagogu i Ekonomikut humb dy vëllezërit nga Covid-19

COVID po shkakton pasoja te renduara dhe po prek gjithnje e me shume qytetare.

Pedagogu i Fakultetit të Ekonomisë, Afrim Osmani ka humbur brenda pak orësh dy vëllezërit e tij, si pasojë e koronavirusit. Viktimat janë Astrit dhe Arjan Osmani.

Lajmin e trishtë e ka dhënë vetë pedagogu përmes një postimi të shpërndarë në “Facebook”.

“Covid e mori edhe vellain tjeter Arjanin. Tmerr pa fund. Covid me mori vellain.

Më dhemb shpirti. Rregulli e do qe te shkoj ne banesen e fundit sipas protokollit te zi te Covid. I mirekuptoj te gjithe”, shkruan Afrimi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet