Digjet një person tek Ministria e Jashtme, nuk dihet nëse është gjallë

Aktualitet
Digjet një person tek Ministria e Jashtme, nuk dihet nëse

Një person ka marrë flakë tek Ministria e Jashtme në Tiranë. Personi në fjalë ndodhet poshtë urës para Ministrisë.

Sipas BalkanWeb personi nuk reagon teksa në vendngjarje kanë mbërritur efektivët e Komisariatit Nr.1 në Tiranë.

Nuk dihet nëse personi është ende gjallë apo jo, si dhe nëse i ka vendosur vetes zjarrin apo dikush tjetër është autor i kësaj ngjarjeje.

ME TE LEXUARAT