Detajet, si u vetëdogj endacaku pranë Ministrisë së Jashtme

Aktualitet
Detajet, si u vetëdogj endacaku pranë Ministrisë së Jashtme

Detaje të reja janë zbuluar nga ngjarja pranë Mintrisë së Jashtme ku një person është parë në flakë.

Dyshohet se personi i djegur është endacak dhe është parë nga qytetarët në flakë tek ura poshtë lumit Lana.

Ai është rreth 40 vjeç dhe ka marrë plagë të rënda teksa është dërguar me autoambulancë drejt spitalit.

Menjëherë janë shuar flakët në trupin e tij teksa dyshohet se endacaku është vetëdjegur.

ME TE LEXUARAT