Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Basha poston videon: Shikoni çfarë po ju fsheh Edi Rama

TIRANË
Kryedemokrati Lulzim Basha ka vijuar replikat me kryeministrin Rama, lidhur me sistemin shëndetësor në vend.

Basha ka publikuar pamjet e filmuara në Fier më 12 nëntor, ndërsa shkruan: Shikoni cfarë po ju fsheh Edi Rama.

VIDEO

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet