Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Atentat me armë në qytet, vritet reperi amerikan

Një reper amerikan është qëlluar me armë zjarri.

Autoritetet kane njoftuar se bëhet fjalë për MO3, i cili u vra pas një sulmi të befasishëm në një autostradë të Dallas-it.

28-vjeçari, emri i vërtetë i të cilit është Melvin Noble, u transportua në një spital të zones, por nuk arriti t’u mbijetonte plagëve.

Kujtojmë se në fillim të nëntorit humbi jetën në një shkëmbim zjarri reperi King Voni.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet