Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Aksident në Pogradec, makina përplas biçikletën, një i plagosur

Një aksident është regjistruar sot në aksin nacional Korçë-Pogradec, në afërsi të fshatit Buçimas.

Sipas burimeve mësohet se një mjet ka përplasur një shtetas me biçikletë e për pasojë ky i fundit ka mare lëndime të shumta në trup.

Ka qenë drejtuesi i mjetit ai që ka bërë të mundur transportimin e të plagosurit në spital ndërsa policia po heton për shkaqet e aksidentit.

Drejtuesi i mjetit do te shoqërohet ne komisariat për veprime te mëtejshme proceduriale.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet