Rama i përgjigjet Bashës: Ti fshihesh pas komitetit, 'vrave' çunin e Fariut ...

Politikë
Rama i përgjigjet Bashës: Ti fshihesh pas komitetit, 'vrave'

I menjëhershëm ka qënë reagimi i kryeministrit Rama për kryedemokratin Basha.

Përmes Twitter-it, Rama thotë se nuk fshihet dhe se e kupton Bashën, duke i kujtuar disa nga zhvllimt e fundit në kampin blu.

STATUSI I PLOTË

Lulëzim unë nuk fshihem pas asnjë komiteti, po ty të kuptoj se ti i bën komitetet për t’u fshehur siç bëre komitetin për të “vrarë” çunin e Fariut me patllaken Bujar Nishanit e Salianjin me thikën e Genc Rulit! Dhe në fund vrave PD varrose Komitetin dhe hëngre shpullën e Saliut!

ME TE LEXUARAT