Po i iknin policisë, përmbyset makina me 4 sirianë në Korçë

Aktualitet
Po i iknin policisë, përmbyset makina me 4 sirianë në

KORÇË- Një makinë e cila po transportonte sirianë është përfshirë në aksident, teksa po i largohej policisë.

Mësohet se makina është përmbysur dhe ka dalë nga rruga.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e njohur Çezmat e Senjishtit, fatmirësisht sirianët janë jashtë rrezikut për jetën.

ME TE LEXUARAT