Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Pamje të rënda nga Wahani, kuzhinierët mbledhin mishin me këmbë

Një video tronditëse vjen nga qyteti ku lindi pandemia e koronavirusit, Wuhani.

Në pamjet në fjalë shfaqen kuzhinierët e një restoranti duke përgatitur ushqimin në mënyrë mjaft të pështirë.

Njëra nga punonjëset shihet duke mbledhur mishin e shpërndarë në dysheme, ndërsa tjetri, shihet duke ngjeshur me këmbë sallatën që po përgatiste.

Imazhet kanë shkaktuar mjaft reagime negative në rrjete sociale, ndërsa deri më tani nuk dihet nëse autoritetet kanë reaguar për këtë ngjarje të pazakontë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet