Një person godet me sharrë 42-vjeçarin në Himarë, shoqërohet në polici

Aktualitet
Një person godet me sharrë 42-vjeçarin në Himarë,

HIMARË

Policia e Himarës raporton se një 42-vjeçar ka shkuar me urgjencë në spital, me plagë në trup.

Ai ka treguar se është plagosur me sharrë nga një tjetër shtetas. Policia ka shoqëruar në komisariat të dyshuarin, shtetasin Dh.G.

Njoftimi i policisë:

Himarë/Informacion paraprak

Më datë 11.11.2020, rreth orës 13:30, në urgjencën e Spitalit të Himarës, është paraqitur për ndihmë mjeksore shtetasi J.A., 42 vjeç, banues në Himarë, pasi si pasojë e një konflikti të çastit , për motive të dobëta, është goditur me mjet prerës(sharrë), nga shtetasi Dh.G.

Shtetasi J.A., aktualisht ndodhet në Spitalin e Himarës, jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka sekuestruar në cilësinë e provës materiale mjetin prerës (sharrë).

Gjithashtu ka shoqëruar në ambientet Policore shtetasin Dh. G., dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

ME TE LEXUARAT