Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Kishte shenja të COVID, ndërron jetë në moshën 60 vjeçare mësuesi në Fier

Një mësues nga Fieri i cili kishte shfaqur shenja të COVID ka ndërruar jetë.

Bëhet fjalë për mësuesin Gramoz Abedinaj nga Roskoveci i moshës 60 vjeçare.

Dyshohet se shkak për vdejen ne tij është bërë COVID, por ende nuk është konfirmuar nëse ka qenë pozitiv.

Burime nga mjeksia e Fierit thonë se ende nuk ka ardhur pergjigja e tamponit por ai kishte shenja te COVID dhe për këtë arsye i është bërë tamponi.

Ditët e fundit në vendin tonë situata e COVID është bërë shqetësuese pasi kemi një rritje të lartë të rasteve ditore dhe të vdekjeve.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet