Digjet automjeti i vjedhur në Himarë/ Zjarri dyshohet të jetë i qëllimshëm

Aktualitet
Digjet automjeti i vjedhur në Himarë/ Zjarri dyshohet të

Një makinë e tipit "Ford Fokus" me targë AA 428 DS ,është djegur mbremjen e djeshme rreth orës 22:00 në Himarë.

Ngjrja ka ndodhur midis fshatit Lilias-Dhërmi.

Makina ka qënë e vjedhur dhe se zjarr dyshohet të ketë qënë i qëllimshëm.

Edhe pse forcat zjarrfikse kanë shkuar menjëhere në vendin e ngjarjes makina është gjendur e djegur totalisht

ME TE LEXUARAT