Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

PS vijon ndryshimet në rang drejtorësh, rikthehet në Kadastrën e Shkodrës Genc Berhani

Socialistët vijojnë të bëjnë ndryshime në radhët e drejtorive, në prag të fushatës elektorale.

Partia Socialiste ka bërë një ndrysim në Kadastrën e Shkodrës.

Përkatësisht është rikthyer në krye të këtij institucioni Genc Berhani, duke zëvendësuar Ilir Dibrën. Ndërkohë, pritet që ditët e ardhshme të ketë të tjera lëvizje.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet