Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Lotaria Amerikane, ambasada jep njoftimin e rëndësishëm

Ditën e sotme mbyllet regjistrimi në programin e Lotarisë Amerikane për vitin 2022.

Lajmin e ka njoftuar Ambasada Amerikane me anë të një postimi në rrjetet sociale.

“Regjistrimi për Programin e Lotarisë Amerikane për vitin 2022 mbyllet SOT, 10 nëntor, në orën 18:00 (me orën shqiptare)”, thuhet në njoftimin e Ambasadës.

Gjatë gjithë kësaj periudhe 2 mujore, Ambasada amerikane ka ndarë këshilla me aplikuesit duke i sqaruar çdo situatë me të cilën mund të përballeshin, dhe që e cila mund t’i skualifikonte.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet