Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ishte e shtruar në Tiranë, ndërron jetë nga koronavirusi 40-vjeçarja nga Lazarati

Një 40-vjeçare ka humbur jetën nga koronavirusi.

40-vjeçarja ishte e shtruar në Tiranë, për shkak të gjendjes së saj të rënduar, por nuk ka mundur ta mposhtë virusin e rrezikshëm.

Mësohet se ajo punonte në një rrobaqepësi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet