Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

E rëndë në Tiranë, 32-vjeçari pret damarët, gjendet i vdekur në banesë

Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë mbrëmje në Tiranë, ku nje i ri i ka dhene fund jetes duke prere damaret.

Policia tha se 32 vjeçari, dyshohet se në gjendje të rënduar psikologjike ka prerë damarët dhe për rrjedhojë ka ndërruar jetë.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 10.11.2020, rreth orës 21:20, tek “Komuna e Parisit” në banesën e tij, shtetasi L.I., 32 vjeç, dyshohet se i ndodhur në kushte të rënda psikologjike ka dëmtuar veten duke prerë damarët e duarve, e për pasojë ka ndërruar jetë ( e konfirmuar nga ekipi mjekësor).

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet