Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

U infektua me Covid, mjeku poston foton me maskë oksigjeni nga spitali: Po bëjnë gjithçka për të më shpëtuar

Mjeku Ilirjan Draçi është infektuar me koronavirus dhe si pasojë e gjendjes së tij shëndetësore të rënduar është shtruar në spital.

Në llogarinë e tij në Facebook, Draçi ka publikuar një foto nga spitali me maskë oksigjeni në fytyrë.

Ai thotë se të gjithë po bëjnë gjithçka për ti shpëtuar jetën, gjithashtu ai bën apel që qytetarët të tregojnë kujdes dhe të mbajnë maskën.

“Vazhdon beteja teper e veshtire me virusin.te gjithe kolege,infsanitare miq dhe shoke,po bejne gjithcka per te me shpetuar jeten. Mbani maska,ruani distancen,lani duart.Nje gabim i vogel,ju kushton jeten. Beteja vazhdon…“- shkruan ai.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet