Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Takimi me Edi Ramën, ambasadorja Yuri Kim largohet nga kryeministria

Ambasadorja amerikane në Tiranë, Yuri Kim ka qëndruar përreth 30 minuta në selinë e Kryeministrisë ku ka zhvilluar një takim me kryeministrin Edi Rama.

Nuk dihet tema e takimit të zhvilluar midis tyre.

Fotografët e LSA kanë kapur momentin kur diplomatja amerikane del nga dera kryesore e selisë së qeverisë shqiptare dhe drejtohet për tek makina diplomatike.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet