Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Plazhi vazhdon edhe në nëntor”, Nevina Shtylla nuk i ndahet detit

Moderatorja Nevina Shtylla nuk ka mundur t’i rezistojë plazhit edhe këto ditë vjeshte.

“Dëgjova që vazhdonte plazhi edhe në nëntor”, ka shkruar bukuroshja krahas fotos së publikuar ku shihet e veshur me bikini, teksa qëndron buzë detit.

E ndihmuar dhe nga temperaturat e qëndrueshme, moderatorja e ka parë si një mundësi të mirë për plazh këtë të hënë.

Nnë pozën në fjalë, vëmendje kanë tërhequr edhe format e saj elegante, të cilat ekspozohen akoma dhe më shumë me bikinit e veshura.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet