Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Pioli humbet një tjetër titullar të ekipit

Paraqitjet pozitive me Milanin ndikuan që Alexis Saelemaekers të merrte një ftesë nga kombëtarja e Belgjikës për ndeshjet e muajit nëntor.

Gjithsesi, 21-vjeçari ka qenë i pafat dhe është dëmtuar, duke humbur takimet e kombëtares së tij. Saelemaekers është larguar nga grumbullimi dhe është rikthyer në Milanello.

Lojtari i ekipit të Stefano Piolit do t’i nënshtrohet kontrolleve të specializuara mjekësorë ditën e nesërme, për të mësuar kohën që do i duhet të qëndrojë jashtë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet