Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Aksion për shembjen e 14 banesave në zonën e plazhit në Vlorë, banorët kundërshtojnë vendimin

14 banesa pritet që të shemben sot në qytetin e Vlorës, në kuadër të projektit në zonën e plazhit.

Ndërkohë, pronarët e këtyre banesave kundërshtojnë projektin në fjalë, ndërsa janë kundër shembjes së tyre.

Këto banesa do të preken nga vazhdimi i rrugës trasballkanike.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet