Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Aksident në Kavajë, përplasen dy makina, raportohet për një të plagosur

Një aksident është regjistruar sot në Kavajë, ku për pasojë një person ka mbetur i plagosur.

Dy automjete, një ‘Fiat Punto’ dhe një ‘Audi A4’, janë përplasur me njëra-tjetrën, ku si pasojë një person ka mbetur i lënduar dhe është nisur drejt Spitalit të Kavajës. Fatmirësisht ai është jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet