Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Rama nuk ndalet: Fol Lulëzim, thuaje të vërtetën! Ke përdorur maskë qysh…

Pas përgjigjes së kreut të PD-së, Lulzim Basha reagon edhe kryeministri Edi Rama i cili i bën një pyetje Bashës nëse ka përdorur maskë kur merrte në pyetje shqiptarët për llogari të Dick Marty.

Ai i bën thirrje Bashës që të thotë të vërtetën.

“Pse Beogradi nuk e donte raportin e Dick Marty prandaj e miratuat ju Lulëzim!

Dhe meqë ra fjala a është e vërtetë që ke përdorur maskë qysh atëherë, kur merrje në pyetje shqiptarët për llogari të zotit Dick apo edhe kjo është sajesë e Beogradit?

Fol Lulēzim, thuaje të vërtetën!” shkruan Rama.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet