Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Rama i jep lamtumirën Koço Devoles: U prehsh në paqe!

Pas ndarjes nga jeta të aktorit të humorit, Koço Devole të shumta kanë qenë mesazhet e ngushëllimit drejtuar familjes dhe të afërmeve të tij.

Në një postim në Facebook, kryeministri Edi Rama i jep lamtumirën duke publikuar një foto të të ndjerit në rrjetet sociale.

“LAMTUMIRË I SHTRENJTI KOÇO! U PREHSH NË PAQE”-shkruan Rama, krahas fotos.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet