Meta uron Joe Biden: Të punojmë për të forcuar marrëdhëniet e dy vendeve

Politikë
Meta uron Joe Biden: Të punojmë për të forcuar

Presidenti Ilir Meta ka uruar presidentin e ri Joe Biden për fitoren në zgjedhjet presidenciale në SHBA.

Meta shkruan që të punohet midis Shqipërisë dhe SHBA-së për të forcuar lidhjet.

“Urime Joe Biden dhe Kamala Harris për fitoren e tyre në zgjedhjet SHBA 2020.

Shikoni përpara për të punuar me Presidentin e zgjedhur Biden për të forcuar lidhjet e Shqipërisë me të Shteteve të Bashkuara dhe partneritetin tonë strategjik” tha Meta.

ME TE LEXUARAT