Infektohet me Covid-19 Petrit Vasili

Aktualitet
Infektohet me Covid-19 Petrit Vasili

Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili ka rezultuar me COVID-19 pak ditë më parë, ndërsa sot është konfirmuar si lajm.

Nuk dihet ende gjendja e tij, ndërsa po merr trajtim të specializuar në një spital privat.

Pasi rezultoi pozitiv ai është karantinuar në shtëpi dhe ka marrë trajtim atje, ndërsa mësohet se sot ndodhet në spital.

ME TE LEXUARAT