Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Dëshmi tronditëse. Ja çfarë po ndodh tek Infektivi”, Sali Berisha përhap panik duke publikuar videon

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar së fundmi një video, ku shfaqet një grua përpara Spitalit Infektiv, e cila tregon për bashkëshortin e saj të infektuar me koronavirus, i cili sipas saj prej disa orësh po qëndron në ambulancë, pasi nuk ka vende për ta shtruar.

“Deshmi tjeter tronditese e radhes dhe pritjes me ore te tera e te semureve me covid19 ne autoambulance ne oborrin e spitalit covid3 per shtrim!”, shkruan Berisha.

https://www.facebook.com/121577844669798/videos/697150101226956

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet