Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

COVID-19 nuk kursen Megi Pojanin

Moderatorja e njohur Megi Pojani është infektuar me COVID-19.

Lajmi është bërë i ditur nga vetë moderatorja, pasi këtë puntatë të rubrikës që ajo drejton në “E Diell”, “Maskat”, nuk ishte e pranishme në studio.

“Pjesëmarrja” e saj u arrit me anë të lidhjes direkte dhe në moderim u ndihmua nga Edi Manushi. Megi theksoi se ndodhet në karantinë dhe gjendja e saj shëndetësore nuk është e komplikuar.

Ndërkohë “Maskat” filloi si zakonisht, me një juri për të gjetur personazhin që fshihet pas maskave.

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet