Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Autobusi shkatërron makinën e ish-yllit të futbollit

Samuel Eto’o është përfshirë në një aksident automobilistik në Kamerun, pasi po kthehej një festë martesore. Ngjarja ka ndodhur ditën e sotme në mëngjes, kur makina tip fuoristradë e ish-sulmuesit të Barcelonës dhe Interit u përplas nga një autobus i transportit publik.

“Samuel Eto’o ishte në makinën e përplasur. Mund të konfirmoj se ai është mirë, ne kemi folur sërish. Mjekët po kujdesen për të dhe po bëjnë kontrolle mjekësore shtesë”, shkruan një gazetar kamerunas, ndërsa “France Football raporton se Eto’o ka pësuar një dëmtim në kokë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet