Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Kthjellime në gjithë vendin por temperaturat ulen shumë, ja parashikimi i motit për sot

Mëngjesi i sotëm do të nisë me temperatura të ulëta të cilat do të na shoqërojnë gjatë gjithë ditës.

Kryesisht e shtuna do të shoqërohet nga mot i kthjellët me vranësira të lehta në zonat malore.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit ulen në vlerat minimale dhe maksimale duke u luhatur nga 1°C mëngjesi deri në 22°C mesdita.

Era do fryjë e lehtë me shpejtësi 28 km/h nga drejtimi verior-verilindor duke krijuar dallgëzim 2 ballë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet