Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Alo, më doli tamponi pozitiv”! Plas sherri në urban, momenti kur pasagjerët i vërsulen vajzës së re

Koronavirusi prej disa muajsh ka ‘pushtuar’ botën, duke shkaktuar frikë dhe panik tek qytetarët, të cilët reagojnë në forma të ndryshme kur përballen me të infektuar.

Mediat turke kanë publikuar një video në një moment kur një vajzë pasagjere shprehet në telefon se ka rezultuar pozitive me Covid-19.

Kur pasagjerët e tjerë e dëgjuan këtë kanë reaguar të nervozuar duke i kërkuar të zbresë nga urbani.

Vazja është shprehur se sapo e kishte mësuar dhe se nuk e dinte se ishte e prekur ndaj edhe kishte udhëtuar. Debati vijoi për disa minuta deri sa gruaja zbriti nga autobusi, shkruajnë mediet turke.

VIDEO

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet