Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Horoskopi 6 nëntor, zbuloni surprizat e ditës

Dashi

Sot nuk do ta kuptoni siç duhet partnerin, prandaj shmangni bisedat me rëndësi. Në aspektin financiar mundohuni të kryeni shpenzimet që ju duhen më shumë. Doni të përfshiheni në një aktivitet të ri, por për ta bërë diçka të tillë keni nevojë për një shumë fillestare parash. Me mbështetjen e familjes, do mund t’i jepni drejtim nismës tuaj.

Demi

Kjo ditë mund të rezultojë e paharrueshme për ju, sidomos në fushën e ndjenjave. Për situatën financiare nuk do keni arsye të shqetësoheni, pasi gjatë pasdites do të merrni një shumë parash nga një i afërmi juaj. Mbrëmja do të jetë e qetë nën shoqërinë e familjes.

Binjakët

Gjatë mëngjesit mund të hasni në disa vështirësi financiare, por do arrini që ti kaloni pa u komplikuar. Kjo e premte është dita ideale për t’iu dedikuar aktiviteteve artistike. Mos i lini pas dore detyrimet tuaja familjare, pasi në të kundërt mund të ketë tensione dhe konflikte me partnerin.

Gaforrja

Dukej se disa marrëveshje apo raporte ishin të shëndosha, por kanë filluar krisjet e para dhe ndoshta ky është vetëm fillimi. Një dozë të theksuar ndikimi ka edhe Hëna në një orbitë negative. Shëndeti paraqitet më së miri. Këshillohet që të flini pak më shumë, pasi këtë periudhë po pushoni fare pak.

Luani

Bëni kompromis me veten gjatë kësaj dite, pasi gjërat e shumta që keni në plan nuk do ju lënë asnjë moment rehat. Organizohuni mirë në mënyrë që të gjeni kohë për të bërë çdo gjë. Ndonëse mund të jeni duke u përgatitur për një udhëtim, mos e lini pas dore partnerin pasi mund të ndihet keq.

Virgjëresha

Nëse keni në plan të relaksoheni, do mbeteni të zhgënjyer, pasi do jeni të detyruar të çoni deri në fund disa angazhime që do ju hanë kohë gjithë paraditen. Vetëm gjatë pasdites do të shijoni disa momente relaksi. Shëndeti nuk do të paraqesë asnjë shqetësim.

Peshorja

Do të zgjoheni me humor të keq për shkak të ditës e cila nuk ka qenë shumë pozitive. Këshillohet që të ruani qetësinë, pasi periudha që po kaloni do të kalojë shumë shpejtë. Në fushën e ndjenjave do jetë dita e duhur për të kaluar një ditë jashtë, pasi për shkak të punës nuk i jeni përkushtuar shumë partnerit.

Akrepi

Ditë fantastike dhe e mbushur me çmenduri. Beqarët ka rrezik të fillojnë një histori dashurie, që nuk do i çojë askund. Në planin financiar duhet të kërkoni sa më parë ndihmë. Kjo e premte nuk është dita e duhur për të bërë blerje të shtrenjta, pasi mund të gaboni.

Shigjetari

Kjo ditë do të jetë dita ideale për të planifikuar pushimet bashkë me familjen. Ata që janë në kërkim të shpirtit binjak duhet të shfrytëzojnë mbrëmjen pasi mund të ketë një takim të bukur. E vetmja këshillë që ju jepet, është që të lini mënjanë druajtjen.

Bricjapi

Ju duhet të shkoni shumë vite mbrapa për të gjetur një qiell yjesh si ky i sotmi. Beqarët do ndihen të lirë të bëjnë atë që duan. Gjendja financiare do jetë e konsoliduar. Sa i përket shëndetit sot duhet të tregoni kujdes me ato çfarë konsumoni. Tregoni kujdes dhe më zgjidhjen e një problemi, duhet të tregoheni tepër të matur në atë çfarë do të thoni.

Ujori

Do të keni fat në çështjet praktike, në zgjedhjet private, shumë mundësi dhe për të vënë në vend punët me partnerin. Beqarët do e adhurojnë lirinë që kanë. Në planin financiar gjendja do mbetet e qëndrueshme. Gjithashtu ju do të keni dhe disa momente nervozizmi të cilat do të kalojnë pa u vënë re nga ata që janë afër jush.

Peshqit

Një miku juaj i shtrenjtë do ju propozojë që të bashkoheni me të për një projekt shumë premtues. Këshillohet që t’i vini në peshore anët e mira dhe ato më pak të frytshme, para se të vendosni që të pranoni. Në mbrëmje do të ftoheni në një festë, ndaj pranoheni pa hezitim pasi keni nevojë të relaksoheni dhe të krijoni miqësi të reja. Raporti me partnerin do të jetë përgjithësisht i qetë.

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet