Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Gjirokastër/ Shpërthën bombula e gazit , raportohen dëme materialë

Mëngjesin e sotëm në Gjirokastër ka shpërthyer një bombol gazi.

Ngjarja ndodhi në një banesë në lagjen “18 shtatori”.

Mësohet se fatmirësisht nuk ka të lënduar por vetëm dëme materiale

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet