Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Faqja e njohur konfirmon fitoren e Biden: Presidenti i 46-të i SHBA-së

Të gjitha rrugët të çojnë te Joe Biden.

Faqja e njohur “Decision Desk HQ”, e cila ofron rezultate të shpejta dhe të sakta të zgjedhjeve, të dhëna e lajme dhe analiza jo-partiake të procesit deklaron se Joe Biden është Presidenti i 46-të i SHBA-ve.

“JoeBiden ka fituar Pensilvaninë dhe 20 votat e tij të kolegjit elektoral duke arritur në një total prej 273 votash elektorale.

Joe Biden është Presidenti i 46-të i Shteteve të Bashkuara të Amerikës” shkruan faqja e njohur.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet