Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Digjet makina në Vlorë, dyshimet e para

Para pak minutash ka marrë flakë një makinë në lagjen 28 Nëntori në qytetin e Vlorës.

Bëhet fjalë për një mjet tip benz “ML”.

Momentalisht dyshohet se mjeti ka marrë flakë nga një shkëndijë elektrike.

Forca të shumta policore dhe zjarrëfikse ndodhen në vendngjarje për të zbardhur ngjarjen

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet