Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

COVID-19 përkeqëson gjendjen e kirurgut të QSUT, dërgohet me urgjencë në Turqi

Kirurgu i QSUT Enton Bollano, i cili rezultoi para disa ditësh i infektuar me koronavirus, është dërguar për mjekim të specializuar në Turqi.

Burime bëjnë me dije se gjendja e tij shëndetësore është përkeqësuar dhe është nisur për kurim të specializuar në Turqi.

Më herët kirurgu Bollano pasi u konfirmua pozitiv u vetëkarantinua dhe ishte në gjendje të qendrueshme, por mesa duket është përkeqësuar së fundmi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet