Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Aksident i rënde në Roskovec/ Ndërron jetë 33- vjeçarja

Një aksident i rënde në Roskovec është shënuar ditën e sotme më pasojë vdekjen.

Drejtuesi i mjetit Sh. A. duke drejtuar mjetin tip “Fiat” ka shtypur nje kalimtare 33 vjeçare banuese në Roskovec.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të ngjarje.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet