Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Tronditet Elbasani, shperthim tritoli ne banesen e grabitesit te Rinasit Talo Cela

Nje sasi tritoli ka shperthyer ne banesen e shtetasit Talo Cela ne Elbasan.

Ai eshte person ne kerkim per vjedhjen e miliona eurove ne pisten e eeroportit te Rinasit.

Pak kohe me pare Talo Celes i vrane edhe vellain shtetasin Bujar Cela i cili u qellua me disa plumba ne vendin ku punonte si taksist.

Njoftimi i policise / Informacion paraprak

Më datë 05.11.2020, rreth orës 04:45, në fshatin Katundi i Ri, Elbasan, në pjesën e jashtme të banesës e cila është e pabanueshme në pronësi shtetasit T.Ç., 49 vjeç, ka shpërthyer një sasi dyshohet lëndë plasëse, ku si pasojë ka vetëm dëme materiale.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar forcat e Policisë dhe grupi hetimor ku vijon veprimet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet