Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Termeti me fuqi 5.1 lëkund Greqinë

Nje termet me force 5.1 eshte regjistruar ne Greqi.

Ngjarja ka ndodhur pak minuta me pare ndersa sipas ESMC, epiqendra e lekundjeve ka qene ne zonen e Selanikut.

Referuar te dhenave paraprake mesohet se epiqendra e termetit ka qene 2 kilometer nga siperfaqja e tokes.

Pak dite me pare ne zonen kufitare mes Turqise dhe Greqise u regjistrua nje tjeter termet i forte qe demtoi me shume se 30 objekte banimi dhe shkaktoi vdekjen e 116 personave./lajmifundit.al

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet