Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Rama i bën ‘dalje’ opozitës: Për punët e Shqipërisë s’jeni as ju brenda as ata jashtë, vetëm PS-ja

Në mbyllje të fjalës së tij në Kuvend kryeministri Edi Rama i ka bërë dalje opozitës brenda dhe jashtë parlamentit, teksa u thotë se për punët e Shqipërisë është vetëm PS-ja.

“Për punët e Shqipërisë nuk jeni as ju dhe as ata që janë jashtë. Është vetëm PS, ju do ta shikoni përsëri më 25 prill, do thoni prap i morën votat na i vodhën. Do tu hapim rrugën në parkun e Divjakës dhe do ta bindim Erion Braçen që edhe ballistët të bëhen pjesë për faunën e Shqipërisë”, tha Rama.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet