Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Makina përplas motorin në aksin Shkodër-Velipojë, një i vdekur

Një aksident me pasojë vdekjen e një qytetari u regjistrua pasditen e sotme në aksin Shkodër – Velipojë.

Një makinë u përplas me një motoçikletë ku për pasojë ka ndërruar jetë drejtuesi i motorit.

Mësohet se aksidenti ka ndodhur në fshatin Trush, ndërkohë policia ndodhet në vendin e ngjarjes për të hetuar rrethanat e mundshme të aksidentit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet